מנדלות
    מוצרים
    טיפולים
    מאמרים
    מכתבי לקוחות
    קישורים
    חדשות
    מפת האתר
        מה זה רייקי  רייקי I+II  רייקי III  השתלמות  מאמרים  איחוד רייקי  
 
 
רייקי וחולים כרונים
השפעת הרייקי על חולים כרוניים
 
 
לאחרונה פורסם מאמר באתר האינטרנט על השפעת הרייקי על חולים כרוניים המאמר פורסם על ידי יוסי רז להלן ציטוט:
 
"מחקר על חולים כרוניים" - ערך יוסי רז
 
מטרת המחקר: לבדוק את השפעת תרגול הרייקי על חולים כרוניים.
 
שיטת המחקר:   חמישה חולים כרוניים במחלת טרשת נפוצה קיבלו אחד עשר תרגולי רייקי בני שעה במהלך אחד עשר שבועות ברציפות. המתרגלים היו : ארבעה מתרגלי הרייקי בדרגה 2 ומתרגל רייקי בדרגת מאסטר. במשך תקופת הניסוי, לא קיבלו החולים שום טיפול רגיל או אלטרנטיבי, פרט לתרגולי הרייקי.
 
 תוצאות:   כל מקבלי הרייקי דיווחו על הקלה בכאבים ועל יכולת ניידות גופנית טובה יותר. מדידות אלקטרומגנטיות של אזורים שונים על גבי העור, שבדקו את השפעת הרייקי על מערכת ההורמונים, על בית החזה ועל עמוד השדרה הראו תחילה התייצבות, ובסוף תקופת התרגולים נסיגה בתסמינים המאפיינים את הטרשת הנפוצה.
 
 מסקנות:   הניסוי מדד באופן כמותי את השינויים באדם שקיבל אנרגיית קי במהלך תרגולי הרייקי. אומתו באופן כמותי השינויים שחלו בגוף המקבל רייקי. היו שינויים לטובה במערכת ההורמונלית, המערכת העצבים ובאזורי הגוף המקושרים עם מרכזי האנרגיה העיקריים והמרדיאנים בגוף. ניסוי זה הנו סיבה מספקת כדי להמשיך באופן רציני את המחקר המדעי על השפעת תרגול הרייקי על גוף האדם."
 
 
   
www.cristalsegol.co.il irena@cristalsegol.com Tel: 050-5986055   03-9310622
 עברית | English                                                                     href="http://www.cristalsegol.co.il">   ©   כל הזכויות שמורות CristalSegol 

 

לייבסיטי - בניית אתרים