מנדלות
    מוצרים
    טיפולים
    מאמרים
    מכתבי לקוחות
    קישורים
    חדשות
    מפת האתר
        מה זה רייקי  רייקי I+II  רייקי III  השתלמות  מאמרים  איחוד רייקי  
 
 
השפעת הרייקי על ההמוגלובין בדם  
 מתוך ספרו של זיו מאיר "הרייקי האוניברסלי" חלק א.
 
מקרים שונים אשר נחקרו עד כה העלו כי הרייקי גורם מאזן בגוף האדם .
 
כאשר אנו מדברים על איזון הכוונה היא לא רק לאיזון בין שתי ההמיספרות אלא איזון בכל הרמות התפקודיות של האדם , מאחר ובארץ הרייקי יחסית חדש ולא נחקר באופן שיטתי / מדעי , מצאתי מחקרים שונים שתורגמו לעברית ממקומות שונים בעולם, בחרתי לצטט כאן מחקר שנעשה על השפעת הרייקי על ההמוגלובין בדם, את המאמר ערך ופרסם באתר האינטרנט ד"ר יוסי רז , להלן ציטוט המאמר:
"במחקר זה, ארבעים ושמונה אנשים שלמדו רייקי 1 ותרגלו אותו בקביעות היוו את קבוצת הניסוי, ואילו עשרה אנשים שמעולם לא קיבלו רייקי היוו את קבוצת הביקורת. משתי הקבוצות נלקחו דגימות דם לפני הניסוי ולאחריו. בדגימות הדם שנלקחו מהאנשים נבדקו רמות ההמוגלובין. (ההמוגלובין הוא כדוריות דם האדומות, שתפקידן להעביר חמצן). נבדק יחס כדוריות הדם האדומות, ההמוגלובין, מתוך שאר הדם. בקבוצת הניסוי, ( מתרגלי הרייקי ), נתגלו שינויים משמעותיים ביחס ההמוגלובין בדם. אצל 28 מהם הייתה עליה בכמות ההמוגלובין, ואצל היתר הייתה ירידה בהמוגלובין. אצל האנשים מקבוצת הביקורת לא חלו כל שינויים משמעותיים ביחס ההמוגלובין בדם שלהם.
 
המשמעות של הניסוי הזה היא, שהשינויים בהמוגלובין בקבוצת הניסוי, מתאימים לקונספציה של הרייקי – להביא את הגוף לאיזון על בסיס אישי: ירידה בכמות ההמוגלובין אצל אלו שהיה להם עודף בו, ועליה בהמוגלובין אצל אלו שהיה להם חוסר בו. אחת הנבדקות, חוותה עליה של 20 בכדוריות האדומות, כי היה לה עבר של אנמיה ומחסור בברזל. היא המשיכה לתרגל רייקי במשך 3 חודשים נוספים לאחר הניסוי, והבדיקות הראו שרמת ההמוגלובין בדמה הגיעה לאיזון.
 
 מחקר נוסף אישש את ממצאי המחקר הנ"ל אף ביתר משמעות. ד"ר אוטליה בנגשטיין
 (TELIA BENGSSTEN  ), בדקה את השפעת טיפולי רייקי על הגדלת כמות ההמוגלובין בדם אצל חולים במחלות כרוניות, סרטן ועוד. הניסוי נערך על ארבעים ושישה חולים בקבוצת הניסוי, שתרגלו רייקי, שלושים ושלושה בקבוצת הביקורת, שמעולם לא תרגלו רייקי.
 
התוצאות היו מרשימות ביותר. חלה עליה משמעותית בכמות ההמוגלובין בדם החולים, אפילו אצל חולי סרטן מח העצם הייתה עליה ברמת ההמוגלובין וחלו שיפורים ביולוגיים ולא רק תחושה כללית של שמחה ורגיעה
המסקנה ממחקרים אלו היא, שהרייקי איננו רק שיטה המביאה להטבה כללית או צמיחה רוחנית. (שבחלק מהמקרים קשה מאוד למדוד "צמיחה רוחנית" בגלל האבסטרקטיות שלה). מחקרים אלו הראו שחור על גבי לבן, שהרייקי מחולל שינויים חיוביים ברמה הביולוגית, עד לאיזון מערכת הדם והחמצן בגוף."
 
   
www.cristalsegol.co.il irena@cristalsegol.com Tel: 050-5986055   03-9310622
 עברית | English                                                                     href="http://www.cristalsegol.co.il">   ©   כל הזכויות שמורות CristalSegol 

 

לייבסיטי - בניית אתרים