מנדלות
    מוצרים
    טיפולים
    מאמרים
    מכתבי לקוחות
    קישורים
    חדשות
    מפת האתר
        מה זה רייקי  רייקי I+II  רייקי III  השתלמות  מאמרים  איחוד רייקי  
 
  
מה זה רייקי - המשך 

השילוב בין הטיפול הקונבנציונאלי לטיפול טבעי עצמי רוחני :
הקשר בין מצב הגוף במחלה למודעות של הרגשות הרצון והאמונה חזק מאוד.
‏יש עוצמה בעובדה שאנחנו יכולים במגע יד לרפא את עצמנו .אנחנו יוצרים בתוכנו ריפוי. מכיוון שאנחנו כל יום עם עצמנו ואף אחד לא מכיר אותנו יותר טוב מעצמנו נהפוך להיות הרופאים הפרטיים שלנו.
אפשר להקרין אנרגיות רייקי על צמחים, מים ואוכל.
בעלי חיים אוהבים מאוד טיפולי רייקי ואפשר לעזור להם אם הם חולים.
 
בכוחה של הרייקי להעניק לנו את האיזון הנחוץ בכל התחומים, להסיר מחסומים אנרגטיים, לסייע בטיפול במחלות ולספק את ההרמוניה והחיוניות הדרושים לתפקוד היומיומי.
 
אנרגיית הרייקי מחזקת את המערכת החיסונית, פועלת למניעת מחלות, מרגיעה, תורמת לבהירות המחשבה, מגבירה את היצירתיות ומביאה להתפתחות רוחנית.

כיצד מטפלים ברייקי
גדולתה של הרייקי טמונה בפשטותה. המטפל מהווה צינור, שדרכו זורמת אנרגיית הרייקי. הוא מניח את כפות ידיו במגע רך על אברי גופו של המטופל ובאופן זה, הוא מעביר לו את האנרגיה. הטיפול נעשה כשהמטופל בלבוש מלא (ללא נעליים), בדרך כלל בשכיבה על מיטת טיפולים, כאשר ברקע מושמעת מוזיקת רייקי רוגעת. הגוף זוכה בהרגשה נעימה וחמימה, במגע עדין ורגיש, בחוויה מרגיעה ומשחררת.
 
איך הרייקי משפיע עלינו
אנרגיית החיים, זורמת בתוכנו דרך הצ'אקרות (מרכזי האנרגיה) ומזינה את האברים בגופנו. זרם זה נחלש במשך הזמן, עד כדי מצב של "חסימה" אנרגטית. נוצר חוסר איזון בגופנו הגורם להחלשות המערכת החיסונית ולהופעת מחלות ובעיות פיזיות ורגשיות.
 
המטפל ברייקי מזרים את אנרגיית החיים בעוצמה אל גוף המטופל וזו מוצאת את דרכה אל המקומות הפגועים. אנרגיית הרייקי משחררת את החסימות המהוות את שורש הבעיה של התופעות הגופניות או הנפשיות ומחזירה למערכת הגוף את האיזון וההרמוניה הנחוצים לתהליך הריפוי הטבעי.
 
טיפולי רייקי - למי זה מתאים
כל אחד, בכל גיל, בכל מצב בריאותי, יכול להתחבר לאנרגיית הריפוי הקסומה הזאת ולהיות מטופל על ידה. אנרגיית הרייקי זמינה לכולם, היא לא קשורה לדת או כת והיא לעולם אינה מזיקה. אין צורך להבין או להאמין בכוחה של הרייקי על מנת שהיא תפעל והשפעתה נפלאה גם על תינוקות וילדים, בעלי-חיים וצמחים.
 
מטפל מנוסה יודע לסייע ולהקל על כל אחד, בהתאם למצבו ואף יכול לחוש היכן המקום הפגוע בגוף המטופל ולהתמקד בו בשעת הריפוי. מומלץ שלא להמתין עד להופעת מחלות כדי לפנות לקבלת טיפול רייקי. הוא ניתן לאנשים בריאים כטיפול מונע לחיסון הגוף, הוא מוסיף רוגע ואיזון נפשי, מעניק עוצמה חדשה, תורם לבהירות המחשבה ומשפר את איכות החיים.
 
   
www.cristalsegol.co.il irena@cristalsegol.com Tel: 050-5986055   03-9310622
 עברית | English                                                                     href="http://www.cristalsegol.co.il">   ©   כל הזכויות שמורות CristalSegol 

 

לייבסיטי - בניית אתרים