מנדלות
    מוצרים
    טיפולים
    מאמרים
    מכתבי לקוחות
    קישורים
    חדשות
    מפת האתר
       מאמרים                           
 
  מנדלות ופאנג שוואי 
 
מנדלות ללקוחות אנשי פאנג שוואי 

   מנדלה לפאנג שוואי 1           מנדלה לפאנג שוואי 2      
                           
 
מנדלות עם התאמה והטענה אישית לפי תאריך לידה ושם, שם משפחה יכולים לשמש ככלי מצוין לעיצוב בית ואיזון אנרגטי. מצד אחד הם מוצרי נוי לכל דבר שמשמשים כקישוטי בית ויכולים לשדרג אווירה ולמלאות את הבית בצבעים וצורות יפות, מצד שני יש להם תפקיד אנרגטי חשוב. הם מנקים את הבית מתדרים נמוכים ולא רצויים של חולי, כישלון, מריבות, דיכאון וכו' וממלאים אותו בתדרים של שפע, אהבה, בריאות, שימחה, הצלחה ואושר.
 
מנדלות מוטענות מאיצות תהליכי ריפוי פיזי, רגשי, מנטאלי וקרמטי, איזון צ'אקרות, הגנה והטענה אנרגטית, ניקוי אנרגטי, התפתחות, מימוש עצמי, מגנוט שפע לכל תחומי החיים חיבור לאהבה ושימחה.
 
עבודה עם מנדלות כאלה מאפשרת חיזוק ואיזון של שלוש התחומים הכי חשובים בפאנג שוואי: בריאות, שפע ויחסים בין אישיים. קיימים מנדלות לחיזוק וקידום תחומי בריאות, ילדים,זוגיות, שפע ופרנסה, לעסקים וכו'. אפשר גם לפתח מודעות של בן אדם בעזרת עבודה עם המנדלות, לעזור לו לממש את עצמו.
שימוש במנדלות מסוג הזה מאפשר גם גישור בין אלמנטים שונים לצורכי איזון או חיזוק של יסוד מסוים על ידי שילוב של צורות וצבעים שונים בתוך המנדלה. למשל, לגשר ביו יסוד האדמה ומים בעזרת אלמנט המתכת – לשלב בין צורה מעגלית וצבעי מתכת: כסף או זהב. דוגמה נוספת – חיזוק יסוד האש על ידי שימוש בצורת המשולש בשילוב עם צבעי האש.                                   
 
אפשרות נוספת היא שילוב של סמלים שונים של פנג שוואי בתוך המנדלה: סמל של שפע, בריאות,זוגיות, מים זורמים, עץ, פרח וכו'.
מנדלות לאנשי פאנג שוואי 

מנדלה מוטענת שעובדת עם תת מודע של בן אדם יחד עם השפעה אנרגטית יכולה ליצור חיבור ליצירתיות שעוזרת בעבודה והבנה של לקוח ויכולת להתאים לו דברים באופן אישי. עבודה עם מנדלה מאפשרת פיתוח אינטואיציה, יכולת לסמוך על הקול הפנימי ואמונה ביכולות אצל אנשים עוסקים בפאנג שוואי.

 
   
www.cristalsegol.co.il irena@cristalsegol.com Tel: 050-5986055   03-9310622
 עברית | English                                                                     href="http://www.cristalsegol.co.il">   ©   כל הזכויות שמורות CristalSegol 

 

לייבסיטי - בניית אתרים