מנדלות
    מוצרים
    טיפולים
    מאמרים
    מכתבי לקוחות
    קישורים
    חדשות
    מפת האתר
       מכתבי לקוחות            
 
מכתבי לקוחות
 
5.     אירנה,
שלום לך מאוסנת .
סיימתי אצלך סדנת צביעת מנדלות . מומלץ בחום ואהבה לכל אחד ואחת . קיבלתי הרבה מאוד כלים שעוזרים לי בחיי היום יום שלי . הרבה פעמים כשאני בספק ושאין לי תשובות , כשהכול ניראה תקוע אני עוברת את התהליך בצביעה שלמדתי אצלך , תמיד הדלתות נפתחות מחדש .
 
  אוסנת ב. , נתניה  
 
6.      הי אירנה   ,
אני כבר בת 40 פלוס אך כל החיים שלי הרגשתי כמו ילדה קטנה , לא בטוחה בעצמה , פוחדת להגיד מילה , פוחדת מצל של עצמה , מתביישת מכל מה שאמרתי או עשיתי . הכרתי אותך דרך בת דודה שלי מאיה . טיפלת בהצלחה בתאומים שלה שסבלו מביות קשב וריכוז . אני כמו תמיד שתקתי בפגישה ראשונה , בקושי מצליחה להגיד כמה מילים על בעיות שהביאו אותי אליך .
עבודה איתך עם המנדלות היפיפיות והמיוחדות שעשית בשבילי שינו אותי לאט לאט , אך בטוח . אני יותר בטוחה בעצמי , למדתי לעמוד על שלי , יודעת מה אני רוצה . אנשים שלא ראו אותי כמה חודשים לא הכירו אותי – אפילו פיזית השתנתי – גב שלי התיישר , ראש לא נוטה למטה ואומרים לי שאני משדרת ביטחון עצמי . תודה רבה לך גם על המפה הנומרולוגית שעשית בשבילי . כל כך התחברתי לשיטה שלך שבאתי ולמדתי אצלך לעשות את המפות בעצמי . עכשיו אני לומדת לעזור לאחרים כמו שעזרת לי . תודה.
                                                           
 
 עליזה , פ"ת           
 
7.      אירנה היקרה שלי ,
תמיד כמה שאני זוכרת את עצמי היו לי בעיות בזוגיות . לא הצלחתי אף פעם ליצור זוגיות מוצלחת . עברתי הרבה סדנאות ויעוצים אך שום דבר לא השתנה .
כשבאתי אליך והתחלתי לעבוד עם מנדלות הרגשתי כאילו נעשה לי סוויץ בראש ולב פגועה שלי התחיל להיפתח באיטיות . למדתי לאהוב את עצמי ובעקבות זה נפתחתי לקשר אמיתי ממקום אחר לגמרי ,ממקום של אושר ולא ממסכנות וסבל. תודה רבה לך . רוצה להזמין אותך לחתונה .
                                                             
 אופירה נ.
 
 
8.      שלום לך מאימא טרייה , 
עד עכשיו אני לא מאמינה שזה קרה לי ! אחרי אין ספור טיפולים , הפריות חוץ גופניות , סבל שעברתי , סוף סוף יש לי ילד !
אני מרגישה שיש לך חלק גדול מאוד בנס הזה שקרה לי . עבודה איתך ועם המנדלות שיצרת בשבילי עזרו לי מאוד לראות ולרפא את כל ההתנגדויות הפנימיות שלא הייתי מודעת להם . הכל השתנה עכשיו . טל הילד המקסים שעל הידיים שלי שולח לך הרבה אהבה ותודה יחד איתי . תודה .
                                       
 מיכל , חיפה
 
   
www.cristalsegol.co.il irena@cristalsegol.com Tel: 050-5986055   03-9310622
 עברית | English                                                                     href="http://www.cristalsegol.co.il">   ©   כל הזכויות שמורות CristalSegol 

 

לייבסיטי - בניית אתרים