מנדלות
    מוצרים
    טיפולים
    מאמרים
    מכתבי לקוחות
    קישורים
    חדשות
    מפת האתר
       מכתבי לקוחות            
 
מכתבי לקוחות
 
1.      אירנה , תודה רבה לך , ילד שלי השתנה לחלוטין .
אחרי עבודה עם מנדלה שעשית לו וצביעת מנדלות לפי שיטה שלך .
התנהגות של רוני עברה שינוי מדהים . קודם לכן פחדתי לענות לטלפונים בערב.
הורים היו מתקשרים ומתלוננים שהוא הרביץ לילדים שלהם או שבר משהו.
מורים התקשרו לדבר על התנהגות שלו בשיעורים והפסקות. לא ידענו איך להתמודד עם כעסים , התפרצויות זעם וכל ה'אנטי' שלו . הוא לא היה מרוכז , לא הקשיב. קיבל ציונים נמוכים .
אחרי תראפיה שעבר אצלך ועבודה עם מנדלה ראינו שינוי דראסטי . הוא הרבה יותר מרוכז , ציונים שלו השתפרו, הוא מתחבר עם ילדים אחרים יותר בקלות.
תודה גדולה לך .                         
 
 אורלי פ. , אימא של רוני
 
2.       הגעתי אלייך העקבות המלצה של חברה. הייתי שקועה בדיכאון כבד , לא היה לי רצון לחיות , לא היה אכפת לי משום דבר . החיים איבדו את הטעם שלהם . לא האמנתי שתמונות יכולות לעזור לי ולא ראיתי משמעות גדולה בצביעה ,
אך לא היה לי מה להפסיד והסכמתי לנסות . עשית בשבילי 2 מנדלות אישיות ולימדת אותי לעבוד איתם , עברתי אצלך סדנא – תראפיה בעזרת עבודה עם מנדלות.
שמתי את התמונות בחדר ולא עבדתי איתם . אך אחרי שבוע ראיתי שאני נמשכת להסתכל עליהם פעם אחרי פעם . התחלתי לשמוח מחדש , הסתכלתי על החיים שלי ממבט שונה לגמרי ואחרי כמה שבועות ידעתי שהתקופה השחורה הזאת מאחורי .
מודה לך מכל הלב .
                                                                 
חגית ק.   רמת השרון
 
3.      שמי שמחה . במשך 15 שנים סבלתי ממיגרנות קשות שלא נתנו לי לתפקד.
נעדרתי הרבה מעבודה והרבה פעמים הזנחתי משפחה ו-3 ילדים שלי.
תרופות קונבנציונליות לא עזרו , ניסיתי טיפולים אלטרנטיביים . דיקור הביא לי קצת הקלה אך כשהפסקתי טיפולים הכול חזר . במקרה נכנסתי לאתר של אירנה ומשהו שם משך אותי . באתי לפגישה ומיד התחברתי אליה ואל התמונות המיוחדות שהיא יוצרת . כשהתחלתי לעבוד עם מנדלה אישית שלי בהתחלה היה לי מאוד קשה . הרבה דברים יצאו החוצה. נאלצתי עם רגשות ופחדים שהיו סגורים בתוכי מילדות . אחרי כמה טיפולים ועבודה עם מנדלות התחלתי להרגיש יותר טוב. ההתקפים פחתו ונעשו יותר קלים. עכשיו עברו כבר 10 חודשים ולא היה לי אף התקף . זה שיא בשבילי , תודה ! שתצליחי ותמשיכי לעזור לאחרים .
                                                                
שמחה , רמת גן

4.      אירנה היקרה ,
תודה לך מכל הלב . עזרת לי לעשות שינוי משמעותי בחיים שלי .
מפה נומרולוגית שעשית לי פתחה לפני דלתות חדשות בחיים . הצלחתי להבין את עצמי וחיים שלי יותר טוב. ראיתי בבירור את הבחירות שעשיתי קודם והחלטתי לעשות שינוי . ממשיכה לעבוד עם מנדלה שעשית בשבילי . תודה מכל הלב.  
  דגניה                                                                                                    המשך
 
   
www.cristalsegol.co.il irena@cristalsegol.com Tel: 050-5986055   03-9310622
 עברית | English                                                                     href="http://www.cristalsegol.co.il">   ©   כל הזכויות שמורות CristalSegol 

 

לייבסיטי - בניית אתרים