מנדלות
    מוצרים
    טיפולים
    מאמרים
    מכתבי לקוחות
    קישורים
    חדשות
    מפת האתר
        ספר הידע                                                    
 
    
אנחנו בתקופה מדהימה של התעוררות. וודאי חשתם לאחרונה תנודתיות גדולה יותר בחייכם: מבחנים לא פשוטים ביחסים, שינויים מואצים, אי וודאות הולכת וגדלה, קשיים כלכליים וחברתיים, זמן שהולך ומתקצר. והתנועה האינטנסיבית הזו רק תלך ותגבר בשנים הקרובות, עד שנחווה אבולוציה עם כל נשימה. ולמה זה קורה?
אנחנו נמצאים בתחילתה של תוכנית אבולוציונית חדשה שהיא בהרבה יותר תובענית ומאתגרת מהחיים שחיינו עד כה. אנחנו עוברים מאבולוציה טבעית/דתית/ארצית אל אבולוציה אוניברסאלית. אם עד שנת 2000 כולנו ניזונו מממד אהבה והשפעות הסביבה, הרי שהחל משנת 2000 אנחנו באבולוציה של התודעה. עלינו לטפס לקומות עליונות יותר של הוויה עוצמתית, של ידיעת האמת, של מודעות וקיום משמעותי (לטפס לממד 76).
קיימים נתיבים רבים להתפתחות. אבל הנתיב שמכיל גם את ידע האמת הגדולה (האמת משמשת כמגדלור להתפתחות), גם תדרים מאוד גבוהים וגם משמש שדה טכנולוגי מדהים לתעופה ממדית מואצת, הוא נתיב "ספר הידע". זהו ספר מכשיר ומדריך, ספר המעביר לפלנטה את כל סודות היקום (על הבריאה, האלוהות, האדם, הקוסמוס, העתיד), ספר שמאיץ אבולוציה של אלף שנים בשנה, בחודש, ביום, בהתאם להתפתחותנו. הטכנולוגיה שלו אור – פוטון – ציקלון, שהיא בלתי ידועה עדיין, מפעילה את עוצמות המוח שלנו ומסייעת בידנו למשוך אנרגיות קוסמיות עוצמתיות יותר. האנושות תמצא את עצמה עובדת עם "ספר הידע" במהלך ה- 200 השנים הבאות שהינן השקעה לקראת העידן הזהוב שבמאה ה- 23, עידן של מודעות אוניברסאלית.
"ספר הידע" הוא ספר קוסמי אשר הוכתב במשך 12 שנים (החל מ- 1.11.82) לגברת ביולנט צ'וראק מתורכיה שקיבלה על עצמה את משימת משה – משימה להתעוררות התודעות (מבלנה, בעלת תודעת קוסמו, שלא נושאת גנים ארציים רגילים). הספר יצא לאור בשנת 1993. הספר מוכתב כדי להצהיר את האמת ולהשכינה בתודעות (נושא את התדרים של ממד האמת כל). כי רק ידע האמת פותח כיום בדרך מואצת את צופני המהות והתודעה שלנו. הספר הוא המקור של כל ספרי הדת וספרי התקשור השונים וגם מאחד ביניהם (יוצר מכלול). מכיל את מהות המידע המופיע בכל ספרי הקודש והקבלה ויותר (עד שנת 4,000). מכיל את כל התדרים של כל כתבי הקודש, כולל הקבלה, שהם בתדר 72, ויוצר מדרגה חדשה שהיא תדר 76.
 
החוברת הראשונה המצ"ב, מכילה 156 סעיפי תקנה קוסמיים שכיום מחייבים את ההתנהלות שלנו. היא נושאת 1/3 מהתדר של הספר כולו. הקריאה בחוברת שקיבלת והתבוננות ב- 6 המשולשים, מחברות אותך אל הארכיב שלך במערכת הקוסמית, יוצרות מעליך הילת הגנה (מפני אנרגיות ללא בקרה – אנרגיות שליליות) ונותנות הזדמנות להתפתחות למשך שנה (פתיחת צופנים) והקלה בקארמה. השם "אללה" המופיע בחוברת הנו צופן בלבד המציין רמת תדר ואין לו שום קונוטציה דתית..
 
 
אתר "ספר הידע" בתורכיה:    www.dkb-mevlana.org.tr                  
73 סרטוני הסבר ביוטיוב: http://www.youtube.com/watch?v=xM4cRyJr31I
 
href="http://www.cristalsegol.co.il"> 


 
 
 

לייבסיטי - בניית אתרים